Союз армян Украины Кировоград

XI Великодній Благодійний Аукціон

2021-06-12 04:47
             XI Великодній Благодійний Аукціон

28-го квітня у Музеї мистецтв відбувся XI Великодній Благодійний Аукціон, в якому взяв активну участь голова Спілки вірмен України Кіровоградської області Тігран Хачатрян.

На торги було виставлено 27 лотів, які були безоплатно передані авторами-художниками, колекціонерами та власниками галерей. На сьогоднішній день, в ході торгів, зібрано майже 100 тисяч гривень, і деякі з лотів ще доступні для продажу. Цього року кошти, зібрані в результаті торгів, будуть передані Оргкомітетом аукціону в четверту міську лікарню м. Кропивницького, для купівлі дефібрилятора.

На аукціоні Тігран Самвелович придбав картину художника Олега Рудого "Рожева казковість" яку, під час торгів, подарував громадській активістці Ірині Лягул. Також з числа придбаних лотів - шкатулка "Храм" з глини, дарована четвертій міській лікарні та полотно Анатолія Кімнатного "Храм на честь ікони Пресвятої Богородиці "Всецариця", яку згодом передадуть Костянтину Яринічу в обласний клінічний онкологічний центр.

Також хочемо відзначити, що Тігран Самвелович отримав подяку від оргкомітету аукціону за доброту душі та щирість серця, активну участь у проведенні XI Великоднього Благодійного Аукціону, плідну співпрацю, партнерську підтримку та розвиток благодійництва Степової Еллади!

Дякуємо всім організаторам аукціону та всім, хто приєднався до благодійної акції! Робимо добро разом!